سبک زندگیفیلم و سریال

۱۰ صحنه رقص رمانتیک در فیلم ها

10 صحنه رمانتیک رقص در فیلم های عجیب و غریب

Print Friendly, PDF & Email
۱۰ صحنه رقص رمانتیک در فیلم ها
3.7 از 3 رای

۱۰ صحنه رقص رمانتیک در فیلم هایی عجیب وغریب

با عرض معذرت خواهی ولی این صحنه های رقص مربوط به ده فیلم کلاسیک نیستند ولی از رقص های عاشقانه الهام گرفته شده اند. این رقص ها عبارتند از رقص زن وشوهر دیو ودلبر ونیز رقص دو دیو باهم. در واقع رقص دونفر که قرار است برای همیشه باهم زندگی کنند. در این تاپ تن از سلسله قصد معرفی این ۱۰ صحنه رمانتیک را داریم. در ادامه با سلسله همراه باشید.

 

۱۰-فرانکشتاین

صحنه رقص فیلم

در این فیلم با صحنه ای شگفت انگیز و دلهره آور مواجه می شویم که در آن صحنه دکتر فرانکشتاین با این که یک هیولاست سعی می کند با الیزابت برقصد که این موضوع یک صحنه دلهره آور وترسناک خاصی را به ارمغان می آورد.

همچنین بخوانید : بهترین فیلم های اکشن

 

۹- فروشگاه زیبایی

صحنه رمانتیک فیلم

جالب ترین شخصیت رقصنده دختر سفیدی است که در فروشگاه زیبایی کار می کند و رقص غنیمت را بهتر از هرکس دیگری انجام می دهد.

۸- کدوتنبل

صحنه رمانتیک فیلم
صحنه رمانتیک فیلم

یک صحنه شیرین و دل نشین در یک فیلم کمدی خنده دار که دارای موسیقی بسیار زیبا و رقص خوبی می باشد.یک دختر راهبه که که در یک قرار ملاقات رویایی با یک معلول ذهنی می رقصد.

۷- بوی خوش زن

صحنه های رمانتیک فیلم

آل پاچینو در یک قرار ملاقات ناهار در حین رقص تانگوعلاقمند به یک بانوی جوان دوست داشتنی می شود.
درحقیقت آل پاچینو در این فیلم نابینا است و آن بانوی جوان یک غریبه است که بسیار زیبا می رقصد.

 

همچنین بخوانید : بهترین فیلم های کمدی ایرانی

۶ – او همه آن است

صحنه رقص فیلم

در پایان شب عروسی این دو پرنده عاشق مشکلات خود را حل می کنند و در پایان در حیاط خلوت خانه خود با یک دیگر می رقصند .شخصیت پدر بازیگر خانم فیلم چراغ را از درون خانه روشن می کند و آن ها اولین رقص خود را در آن جا می گذرانند.

۵- سحرآمیز

جیزل ورابرت یک رقص جادویی را در سالن رقصی که پر از زوج های رقصنده ی دیگر است به جان مک لین تقدیم می کنند و هردوی آن ها می خواهند که این چنین پایان شادی را داشته باشند.تمامصحنه های رقص آن ها مانند صحنه های کلاسیک دیزنی فریبنده و سحرآمیز است.

۴- دیو و دلبر

صحنه رمانتیک فیلم

چه کسی تا به حال به این فکر کرده است که صحنه ی رقص یک دیو غول پیکر با دختری که برده ی اوست ویک لباس طلایی به تن دارد و در این حال آواز رقص آن ها را یک قوری می خواند می تواند تا این انداره زیبا و باور نکردنی باشد؟

۳- آقاو خانم اسمیت

صحنه رمانتیک فیلم

رقص تانگوی قاتل نامی مناسب برای این صحنه است .آنجلینا در یک لباس سیاه کشنده و برد پیت با یک کت و شلوار تنگ که هردو دیگری را به گونه ای تهدید می کنند و قبل از در گیری باهم یکدیگر را به سکسی ترین روش ممکن با لگد زدن ضربه زدن به ساق پا و کوبیدن یکدیگر به دیواری که پوشیده شده از آینه خلع سلاح می کنند.

 

بیشتر بخوانید : بهتریم فیلم های عاشقانه

 

۲- داستان عامه پسند

صحنه رمانتیک فیلم
صحنه رمانتیک فیلم

یک قاچاقچی و همسر مردی دیگر شب را در ساختمان یک آشپزخانه تقلبی پنجاه ساله به رقص می گذرانند و در نهایت نیز جایزه مسابقه رقص را به خانه می برند.
در این صحنه کلاسیک فیلم پاهای برهنه و حرکات جاودانه و زیبای رقصنده ها را میتوان مشاهده کرد.

۱-هزار تو

صحنه رمانتیک فیلم

پس از خوردن یک هویج آغشته شده به سم قهرمان داستان ما به دنیای رویایی رقص و بالماسکه منتقل می شود که در آن جا می رقصد و تقریبا اصل و حقیقت خود را به فراموشی می سپارد اما در نهایت از آن سرزمین خارج شده وبه دنیای واقعی باز می گردد. اما صحنه های زرق و برق دارو فاخر وهمچنین استفاده از موسیقی”جهان فرو می ریزد پایین” از دیوید بووی این فیلم را برای دوست داران آن ماندگار کرده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

مهدی مرادی

مهندس مهدی مرادی فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن