سبک زندگی

۱۰ اشتباهی که سن خانم ها را بیشتر نشان می دهد.

اشتباهات رایج در بیشتر نشان دادن سن زنان

Print Friendly, PDF & Email
۱۰ اشتباهی که سن خانم ها را بیشتر نشان می دهد.
5 از 1 رای

بارها اتفاق افتاده که ما لباس هایی را می پوشیم که ما را چاق تر یا لاغرتر نشان می دهد. جالب اینجاست که برخی لباس هایی وجود دارند که ما را سن بالاتر نشان می دهند. اگر از درون احساس پیری نمی کنید چه دلیلی دارد که طوری لباس بپوشیم که سن بالا بنظر برسیم؟در این مقاله ده اشتباهی که خانم ها در سبک لباس پوشیدن انجام می دهند را بررسی می کنیم – در ادامه با سلسله همراه باشید:

۱ – پشم :

سن خانم ها
افزایش سن خانم ها

یکی از الیافی ست که با پوشیدن آن سن بالاتر بنظر می رسیم. در حالی که برخی پارچه ها مانند جین ما را جوان تر نشان می دهند. به ویژه زمانی که مردان از کت و شلوار پشمی راه راه استفاده می کنند چند سالی از سن واقعی شان بزرگتر خواهند بود.

 

بیشتر بخوانید : فروشگاه های اینترنتی لباس

 

۲ – عینک مطالعه :

خاطاهای افزایش سن
خاطاهای افزایش سن

درست است که ما به آن نیاز داریم اما عینک های مطالعه به ویژه برخی فریم های خاص ما را سن دارتر نشان می دهند به ویژه زمانی که پایین و نزدیک نوک بینی قرار دهید. پس تا حد امکان سعی کنید در مهمانی ها و برخی موقعیت ها از آن استفاده نکنید.

 

۳ – موی خاکستری:

خاطاهای افزایش سن خانم ها
خاطاهای افزایش سن خانم ها

ممکن است برخی این رنگ را برای موهایشان دوست داشته باشند اما بدانید که قطعا شما را سن بالاتر نشان می دهد. برخی استایل ها مانند نیکول ریچی با موی خاکستری بسیار شیک می شوند اما این واقعیتی است که درباره این رنگ وجود دارد. به ویژه در میانسانی از این رنگ اجتناب کنید که شما را پیر نشان می دهد.

 

۴ – ژاکت:

خاطاهای افزایش سن خانم ها

ناراحت کننده است اما این حقیقت دارد! زیرا ژاکت ها یک جز راحت و خوبی برای ما هستند اما شما را سن دارتر نشان می دهند به ویژه زمانی که گشاد باشند و برآمدگی های بدنتان را نشان ندهند.

 

همچنین بخوانید : ۱۰ ماشین زنانه

 

۵ – کفش های راحتی :

خاطاهای افزایش سن خانم ها
خاطاهای افزایش سن خانم ها

کفش های راحتی و تختی که در بازار وجود دارند برخی طراحی های بسیار ساده و به گونه ای دارند که شکل مادربزرگ ها بنظر برسید بنابراین در انتخاب کفش های راحتی دقت داشته باشید.

 

۶ – جین های گشاد:

خاطاهای افزایش سن خانم ها
خاطاهای افزایش سن خانم ها

شلوارهای جین بی حالت و گشاد که دیگر منسوخ شده اند که در دهه ۸۰ و ۹۰ مد بوده اند از بالا تا پایین یک سره گشاد هستند می تواند اندام شما را نازیبا و سن را بالاتر نشان دهد.

 

۷ – هر رنگی که به شما نیاد:

رنگ هایی هستند که شما را رنگ پریده نشان می دهند و زیبایی چهرتان را می گیرند. بنابراین رنگ ثابتی قابل بیان نیست و این بستگی به خودتان دارد که چه رنگی هایی برای شما درست هستند.

 

۸ – کیف دستی های خانم های پیر:

خاطاهای افزایش سن خانم ها

استفاده از کیف دستی های قدیمی با طرح های منسوخ شده و مدل هایی که زیبا نیستند خیلی می تواند روی استایل شما تاثیرگذارد. استفاده از کیف های بامزه و با طرح های جدید و رنگ های زیبا می تواند شما را تازه و جوانتر نشان دهد.

 

۹ – آرایش بیش از حد یا خیلی کم :

خاطاهای افزایش سن خانم ها
خاطاهای افزایش سن خانم ها

استفاده از رنگ های تند در آرایش سایه های سربی رژ لب های براق قرمز و … با رنگ های ناهمگون چهره شما را سال ها بزرگ تر از سن واقعی نشان می دهد در مقابل صورت بی حال و رنگ پریده نیز همین کار با شما می کند. بنابراین سعی کنید آرایش صحیح را یاد بگیرید تا دچار دردسر نشوید.

 

بیشتر بخوانید : ۱۰ صحنه رقص رمانتیک

 

۱۰ – استفاده از جوراب و کفش ورزشی در موقعیت های غیر ورزشی:

خاطاهای افزایش سن خانم ها

درست است که کفش های اسپرت و کتونی های زیبایی وجود دارد که می توانید در موقعیت های بسیار از محل کار تا جمع دوستانه استفاده کنید. اما این بستگی به انتخاب های شما برای سایر لباس ها دارد ، تصور کنید فردی را که در محل کار با شلوار پارچه ای و کتان از کفش کتانی استفاده کند این صحنه اصلا زیبا نیست و شما را متحجر و سن دار نشان میدهد.

 

منبع : بانی مد

برچسب ها
نمایش بیشتر

مهدی مرادی

مهندس مهدی مرادی فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن