کسب و کار
موضوعات داغ

ساده ترین روش های کسب درآمد در دنیای مدرن

۱۰ راه ساده برای کسب درآمد در منزل و یا در کنار شغل اصلی

Print Friendly, PDF & Email
ساده ترین روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
5 از 1 رای

۱۰ روش برای کسب درآمد در منزل و یا در کنار شغل اصلی

 

امروزه شرایط اقتصادی باعث شده که افراد به فکر این باشند که بتوانند درآمدی هرچند ناچیز در کنار شغل اصلی خود داشته باشند همچنین خانم های خانه دار و یا اشخاصی که بیشتر وقت خود را بیکار هستند، همچنین جوانان و نوجوانان و دانشجویان به دنبال روشی باشند که بتوانند از زمان های بی استفاده و خالی خود استفاده کنند و مبلغی درآمد کسب کنند. هر کس روزانه حدود ۸ تا ۹ ساعت از وقتش را در خواب است، حالا اگر بتوانید کاری کنید که در همین زمانی که خواب هستید نیز درآمد کسب کنید.
شاید بپرسید که آیا چنین چیزیز ممکن است ؟ جواب مثبت است.
شما میتوانید با انجام یک کار ساده حتی در زمانیی که خواب هستید،
و یا حتی در سفر هستید از آن راه درآمد کسب کنید.
برای شناختن این روش ها

با تاپ ۱۰ سلسله همراه باشید :

۱ – تهیه و تولید محتوای آموزشی

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
تهیه و تولید محتوای آموزشی

تهیه محتوای آموزشی یکی از روش هایی است که میتوانید با یک بار انجام دادن آن کار تا مدت های بسیار زیاد از آن درآمد کسب کنید، شما میتوانید  اقدام به در اختیار گذاشتن آموزش هایی در مورد نرم افزار ها و یا هر گونه علومی که در مورد آن اطلاعات دارید  کنید و صحبت ها و آموزش های خود را در قالب یک فایل صوتی و یا ویدیویی همچنین یک فایل PDF  به صورت نوشته در بیاورید و اقدام به فروش آن به سایت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند کنید. با این کار میتوانید سهم خود را از فروش آن مجموعه به صورت کامل دریافت کنید. حتی بعد از چندین سال اگر همچنان فایل شما فروش رفت سایت و یا شرکت موظف است که سهم شما را به شما پرداخت نماید.
سایت هایی مثل درسمن و یا فرادرس ازجمله سایت های فعال در این زمینه هستند.

 

یکی از روش های خیلی جالب و جدید در تولید محتوای آموزشی( و یا کلا تولید محتوای ویدیو) بارگزاری آن در شبکه ها و سرویس های اشتراک ویدیو است. امروزه سرویس های اشتراک ویدیو رایگان بسیاری در ایران شکل گرفته اند که شما میتوانید با داشتن چند ویدیو و اشتراک گذاری در این سرویس ها به صورت مسمتر کسب درآمد کنید.(جالبه که بدونید لزومی نداره که حتما این ویدیو ها مال خود شما باشه.) برای خوندن کامل این مقاله و معرفی این سرویس های رایگان لینک زیر رو بخونید.

معرفی بهترین سایت های اشتراک ویدیو در ایران

 

 

۲ – ساختن یک کانال یا پیج در شبکه های مجازی

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
ساختن یک کانال یا پیج در شبکه های مجازی

تلگرام و یا شبکه های اجتماعی داخلی مانند سروش و ایتا و دیگر شبکه های مجازی و یا همچنین اینستاگرام مکانی هستند که توده زیادی از اجتماع حال حاضر ایران وقت خود را در آن صرف میکنند. وضعیت اقتصادی این روز ها نیز باعث شده است که بیشتر مردم زمان خود را در این فضا ها بگذرانند تا مقداری شادی برای خود پیدا کنند. همچنین ارتباطات و انتقال دیتا ها که به راحتی در این فضا ها انجام میشود باعث شده است که پتانسیل زیادی داشته باشند.

حالا بیایید ببینیم از این ظرفیت نامحدود چه استفاده هایی میتوانیم بکنیم.
گسترش جمعیت و توسعه شهرها نیاز به تبلیغات گسترده تری از قبل را برای فروشگاه ها ایجادکرده است.
بسیاری از فروشگاه ها سعی دارند کانال هایی در فضاهای مجازی تولید کنند و یا تبلیغات کالا های خودشان را به اینگونه کانال ها بسپارند تا بتوانند حجم بیشتری از جامعه را با خود آشنا کنند و کالا های خود را به آنها بشناسانند. همچنین از آنجا که این فضا ها پاتوق اکثر افراد جامعه است، مکانی بسیار ایده آل برای ارائه نیازمندی ها است. شما میتوانید با صرف یکی دو ساعت از زمان خود در طول روز اقدام به ساخت یک کانال و یا پیج کنید و آن را ادامه دهید تا زمانی که اعضای پیجتان زیاد شود.
در کمترین حالت شما میتوانید با ارائه ۳ عدد تبلیغ در روز، حداقل ماهانه سه میلیون تومان درآمد کسب کنید.

 

۳ – مربی ورزشی آنلاین شوید (یک پشتیبان و مشاور آنلاین)

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
مربی ورزشی آنلاین شوید

اگر شما یک مربی فیتنس هستید و یا در این زمینه کار کرده اید و میتوانید برنامه غذایی بنویسید میتوانید به صورت آنلاین اقدام به نوشتن برنامه غذایی برای افراد کنید و یا همچنین برنامه ورزشی مناسب طرح کنید. البته اگر بخواهید در این زمینه فعالیت کنید باید اطلاعات زیادی و تجربه کافی داشته باشید چون همه چیز به خود شما بستگی دارد. میتوانید با تهیه پیجی در اینستاگرام و صفحه های مجازی اقدام به این کار کنید و با دادن برنامه به اشخاص پشتیبان فیتنس آنها شوید.

اگر شما مربی فیتنس هستید و شغل شما این کار است میتوانید با این کار برای باشگاه خود نیز تبلیغ کنید و باشگاهتان را از دیگر باشگاه های ورزشی جدا کنید. اختصاص دادن روزانه دو ساعت به این فعالیت میتواند در کنار شغل اصلی شما درآمد خوبی برایتان کسب کند.

 

۴ – متخصص سئو باشید

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
متخصص سئو

بخش اعظم و شاید بهتر است بگوییم تمامی صفحه وب های اینترنتی قصد دارند صفحه اول گوگل باشند و با اولین سرچ مخاطبان صفحه وب سایت آنها باشد که بالا میاید. متخصصین سئو کسانی هستند که با مطالعه زیاد و با بروز کردن اطلاعات عمومی خود اقدام به نوشتن پست ها و مقالات در نت میکنند و میتوانند با سئو کردن مقالات در سایت ها باعث شوند که رتبه سایت ها بالا تر بیاید.
یکی از شغل های پر درآمد این روزها سئو کردن سایت های مختلف است.
بهینه کردن سایت ها کاری است که متخصصین سئو انجام میدهند.

حالا متخصص سئو کیست؟
متخصص سئو به کسی میگویند که به شما کمک می کند و مشاوره میدهد تا رتبه سایتتان بالا برود. شما به تازگی اقدام به راه اندازی یک سایت کرده اید و این محتوا ی شما است که رتبه سایت شما را میسازد. متخصص سئو به بهترین شکل ممکن به شما مشاوره میدهد تا بتوانید رتبه سایتتان را بالا ببرید و جزو اولین نتایج جستجو گوگل باشید.

 

۵ – بازاریاب تلفنی باشید

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
بازاریاب تلفنی

تمامی شرکت هایی که کار خود را به تازگی شروع میکنند نیاز دارند که بدنبال بازاریاب های تلفنی برای تماس با لیستی از مشتری های احتمالی باشند تا با زنگ زدن به آنها و معرفی محصول شرکت اقدام به جذب مشتری و فروش کالا ها کنند.
شما میتوانید از خانه خود این کار ها را انجام دهید.
میتوانید در زمانهای بیکاری خود و در لابلای زندگی این کار را انجام دهید.

 

۶ – یک اپ تلفن همراه بسازید

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
یک اپ تلفن همراه بسازید

کمی نبوغ میتواند به شما کمک کند تا به فکری ناب برای طراحی یک بازی و یا اپلیکیشن تلفن همراه برسید. شما میتوانید به راحتی با ارائه نظر خود و بیان تمامی ارزش ها و پتانسیل هایی که میتواند داشته باشد نطر استارتآپها را به خود جلب کنید و اقدام به طراحی و ساخت و انتشار آن کنید اینگونه میتوانید حتی با گذاشتن فروشگاهی اینترنتی درون آن سعی کنید درآمد برای خودتان بسازید.

ایجاد فضا برای تبلیغات کمترین و کوچک ترین کاری است که شما میتوانید در این زمینه برای پول سازی بکنید.
راه اندازی فروشگاه اینترنتی و ارائه دامنه و اکانت به اشخاص مختلف میتواند بهترین ایده در این زمینه باشد.

 

۷ – معلم خانگی باشید

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
معلم خانگی

اگر شما یک معلم هستید و روزهای پنج شنبه خود را بی برنامه میگذرانید میتوانید به این مورد فکر کنید.
حتی دانشجویان نیز میتوانند برای این شغل پاره وقت بسیار مناسب باشند.

روز های پنج شنبه تمامی مدارس در سراسر کشور تعطیل هستند،
حالا اگر بتوانید با پخش کارت خود در سطح شهر اقدام به معرفی خود به عنوان یک پشتیبان و یا یک معلم خانگی کنید میتوانید از این زمان نیز استفاده کنید و درآمد خوبی بدست بیاورید. میتوانید کلاس های اینترنتی نیز تشکیل دهید و از دانش آموزان خود بخواهید در ساعت خاصی پای سیستم های خود بیایند و در کلاس های غیر حضوری شما شرکت کنند.
یک آموزشگاه خصوصی نیز میتواند برای گذراندن اوقات کودکان و نوجوانان بسیار مناسب باشد.
شما میتوانید این آموزشگاه را درون خانه خود و یا حتی در پهنای اینترنت به صورت آنلاین برگذار کنید.

 

۸ – کلاس آموزش آنلاین بگذارید

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
کلاس آموزش آنلاین

امروزه بسیاری از کلاسها به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار میشوند.
همچنین شاهد برگزاری بسیاری از سخنرانی ها و همایش ها هستیم که به صورت آنلاین در اینترنت به صورت تصویری برگذار میشوند و شما میتوانید بعد از خرید بلیط اینترنتی و پرداخت مبلغ در این همایش که به صورت آنلاین برگزار میشود حضور داشته باشید. شما نیز میتوانید در زمینه ای که در آن تخصص دارید، چه درسی و چه آموزش در هر زمینه ای (اپلیکیشن های تلفن همراه، معرفی محصولات و … ، نرم افزار های تخصصی صنعت ها، آموزش نرم افزار های تخصصی دانشگاهی) اقدام به برگذاری کلاس های آموزشی کنید.

شما میتوانید بدون این که مبلغی برای سالن و یا کلاس و محل برگزاری کلاس پرداخت کنید، این کلاس ها را با قیمت کمتری برای مخاطبان خود برگزار کنید که این مورد مطلوب برای شما و مخاطبانتان است.

 

۹ – ایجاد سایت در زمینه خرید و فروش اینترنتی

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
ایجاد سایت

یک سایت اینترنتی با نام مناسب ایجاد کنید و با سلیقه خود آن را طراحی کنید.
حالا باید هر فعالیتی که میتوانید برای مطرح کردن سایتتان بکنید.

شما میتوانید با طراحی و راه اندازی و ساخت یک سایت در زمینه خرید و فروش تمامی محصولات مورد نیاز به درآمدی باور نکردنی برسید. ایجاد فضایی برای خریداران و فروشنده ها که بتوانند کالای مورد نیاز خود را در آن پیدا کنند و یا کالای خود را برای فروش عرضه کنند یکی از فعالیت هایی است که میتوانید از آن درآمدی فوق العاده برای خود بدست آورید. سایت هایی همانند شیپور و … از این دست هستند که توانسته اند خود را به عنوان یک مکان امن برای خرید و فروش کالا ها به مردم معرفی کنند.

 

۱۰ – خرید سهام و سرمایه گذاری هوشمند

روش های کسب درآمد در دنیای مدرن
سرمایه گذاری هوشمند

قدیمی ترین و یکی از کار هایی که میتوانید با آن به درآمدی بسیار بالا دست پیدا کنید خریدن سهام است. شما برای این منظور نیاز به سرمایه دارید که نخواهید به آن دست بزنید. تصور کنید کهبه جای این که سهام یک شرکت را بخرید و سود حاصل از آن شرکت را دریافت کنید با صرف وقت خود و صرف همان هزینه، یک تیم متخصص در هر زمینه ای که در آن زمینه توانایی دارید. مثلا میتوانید یک پایگاه برای جابجایی بار با موتور سیکلت ایجاد کنید و یک نفر را هم به جای خود در آن مجموعه به عنوان مدیر بگذارید و خودتان هر چند وقت یک بار به آنها سر بزنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن