کسب و کارمعرفی کسب و کار

راه های کسب درآمد از اینترنت

روش های واقعی کسب درآمد اینترنتی

راه های کسب درآمد از اینترنتReviewed by مهدی مرادی on Mar 31Rating:
Print Friendly, PDF & Email
راه های کسب درآمد از اینترنت
به این نوشته رای دهید

در این پست از سلسله قصد داریم بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت را معرفی کنیم.همراه ما باشید.

با توجه به رشد چشم گیر درآمد های اینترنتی در ایران ، امروزه کسب درآمد از اینترنت و راه های کسب و کار اینترنتی آنلاین خیلی ها را به این سمت سوق داده است.
حقیقت این است که این نوع کسب درآمد انقدر ها هم که تصور می کنید مشکل نیست ،یقینا شما با برنامه و با کمی نظم و انظباط می توانید در این عرصه شروع به کسب درآمد بکنید و سریع پیشرفت بکنید.

مزایای کسب و کار های اینترنتی

ممزایای کسب و کار اینترنتی

یکی از مزایای بارز کسب و کار اینترنتی زمان کم و سریع رسیدن به درآمد است و با گذشت زمان همزمان با نرخ رشد درآمد پایداری بیشتری در این نوع کسب و کار حاصل می شود.
یکی دیگر از مزایای بارز و مورد توجه در این نوع کسب و کار ها عدم احتیاج به سرمایه اولیه است.
در ادامه مقاله شما را با تمام مزیت های هر روش آشنا خواهیم کرد.

راه واقعی برای کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی

بعضی از کسب و کار ها در فضای اینترنت وجود دارند که شما می توانید با وقت گذاشتن و فعالیت کردن در آنها به درآمد ها اولیه ماهیانه برسید، حتی با گذشت زمان پیشرفت انقلابی و چشم گیری در درآمد شما حاصل نشود، اما ما در این مقاله قصد داریم ۶ روش واقعی و پر درآمد کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی کنیم،پس حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مهم نیست که کدام یک از روش های زیر انتخاب می کنید و یا اصلا مهم نیست که کدام یکی از این مسیر ها بیشترین مخاطب را دارند،ما در این مقاله بهترین روش ها به شما معرفی کرده ایم که پیش از شما نفرات دیگری پا به این عرصه گذاشته اند و با همان میزان وقت و برنامه و نظم به موفقیت رسیده اند.

همان طور که در قسمت مزایای کسب و کار اینترنتی اشاره کردیم،موفقیت در این نوع کسب و کار بیش از هر چیز گرو “زمان” است. برخلاف ذهنیتی که وجود دارد که با سرمایه های کلان می توان در این عرصه رقابت را برنده شد، اما در واقعیت عامل اصلی موفقیت در این زمینه “وقت و زمان” است.

 

۱ – استفاده از وب سایت های موجود.

همکاری در فروش

یکی از پردرآمد ترین کسب و کارهای حال حاضر دنیا فروش محصول از طریق اینترنت است. به این صورت که شما می توانید با داشتن یک وب سایت کسب و کار های در دنیای واقعی خود را به دنیای اینترنت وارد کرده و شروع به فعالیت کنید.اما با توجه به اینکه شروع فعالیت در این زمینه کمی احتیاج به تخصص و سرمایه دارد شما می توانید از سایت های همکاری فروش استفاده کنید.
امروزه شما می توانید بسته به سیاست وب سایت ها در زمینه های مختلف با آنها همکاری داشته باشید، به عنوان مثال وب سایت هایی وجود دارند که شما می توانید اخبار خود را به آنها بفروشید،و  یا وب سایت هایی هستند که شما می توانید به صورت همکاری در فروش ، محصولات خود را در این وب سایت ها به فروش برسانید.
شاید این سوال را بپرسید که نحوه همکاری این سایت ها چگونه خواهد بود؟ جواب این است که با توجه به سیاست سایت ها پاسخ ها متفاوت هستند، برخی سایت ها در سود فروش شما سهیم خواهند شد و برخی دیگر سود خود را در آوردن ترافیک مشتریان شما پیدا می کنند.
یکی دیگر از این نوع کسب و کار فروش عکس است، امروز وب سایت هایی وجود دارند که عکس های هنری و زیبای شما را میخرند.

 

۲ – یک وبلاگ بسازید

کسب درآمد از وبلاگ

اگر درباره کسب درآمد از اینترنت جدی هستید پیشنهاد من به شما این است که یک وبلاگ بسازید.وبلاگ نویسی یکی از پایدارترین و بزرگ ترین راه های کسب درآمد آنلاین است.
اگر یک وبلاگ با محتوای مناسب و دامنه خوب و درست راه اندازی شود شما میتوانید از تولید محتوا ، تبلیغات و یا حتی خرده فروشی در آن شروع به کسب درآمد بکنید.

 

۳ – ایمیل مارکتنیگ

ایمیل مارکتینگ

یکی از پردرآمدترین روش های کسب درآمد در فضای اینترنت بازاریابی اینترنتی است. ایمیل مارکتینگ یک نوع بازاریابی مستقیم است که شما می توانید اطلاعات و جزئیات محصولات خود را برای مخاطبان خودتان ارسال کنید. به این صورت که شما می توانید برای کسب و کار خود چه در فضای اینترنت و چه در دنیای واقعی توسط ایمیل مارکتینگ بازاریابی انجام دهید.
یکی از ویژگی های این نوع بازاریابی و تبلیغ هزینه کم آن است.

۴ – راه اندازی وبینار

کسب درآمد از وبینار

اگر شما در زمینه ای تخصص دارید و یا میتوانید از تخصص دیگران در آموزش استفاده کنید یک وبینار راه اندازی کنید، وبینار ها درآمد های ملیونی دارند.البته اغلب راه اندازی وبینار ها احتیاج به یک وب سایت دارد ، اما راه هایی مثل شبکه های اجتماعی برای راه اندازی وبینار ها وجود دارند.اما باز با این حال داشتن یک وب سایت برای فروختن محصولات و ویدیو های شما به عنوان محصول پیشنهاد می شود.

۵ – آزاد کاری

آزاد کاری فریلنسر

فریلنسینگ یا همان آزاد کاری در مرحله اول به معنی کار کردن در زمینه کاری که در آن تخصص دارید (برای خود) است.در این نوع کار کردن شما می توانید تایم کاری خودتان را خودتان تنظیم کنید و از همه مهم تر این که در زمینه ای که علاقه دارید شروع به کار کردن کنید. در آزاد کاری شما هیچ گونه به سرمایه اولیه و یا وب سایتی احتیاج ندارید و نکته قابل اهمیت اینکه شما در فریلنسینگ خودتان کارفرما هستید و می توانید میزان درآمد خودتان را بسته به میزان کار خود تعیین کنید.
آزاد کار ها با توجه به تخصصی که دارند احتیاجات مردم را از طریق اینترنت ، مثل طراحی سایت ترجمه و… انجام می دهند.
برای این کار سایت هایی وجود دارند که شما می توانید با ثبت نام در آنها یک اکانت داشته باشید و با معرفی خود و رزومه خود شروع به فعالیت کنید.

۶ – شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی یکی از بزرگترین راه های کسب درآمد ایترنتی تبدیل شده است. از خرده فروشی های آنلاین گرفته تا تبلیغات و برند سازی و… در شبکه های اجتماعی وجود دارد، به جرات می توان گفت که هزاران نفر کسب درامد از شبکه های اجتماعی را به عنوان شغل اول خود برگزیده اند.
شما به راحتی می توانید با داشتن یک کانال در این نوع شبکه ها و جذب مخاطب مانند داشتن وبلاگ ها در مسیر کسب درآمد از راه تبلیغات فعالیت کنید.
امروزه راه اندازی کانال ها در پیام رسان های اجتماعی و جذب مخاطب یکی به یکی از روش های کسب درآمد تبدیل شده است.

اما توجه کنید که مهم ترین نکته برای کار کردن در این حوزه و جذب مخاطب تولید محتوای با کیفیت است، چرا که سرمایه اصلی در این کار مخاطبان شما هستند.

حتما بخوانید : مقایسه پیام رسان های داخلی

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

مهدی مرادی

مهندس مهدی مرادی فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر.

نوشته های مشابه

بستن