بازی

ده شخصیت برتر مورتال کمبت

معرفی 10 شخصیت جذاب بازی مورتال کمبات

ده شخصیت برتر مورتال کمبتReviewed by محمد رضا غلامرضایی on Oct 14Rating:
Print Friendly, PDF & Email
ده شخصیت برتر مورتال کمبت
5 از 1 رای

در یکی دیگر از تاپ ۱۰ های سلسله تصمیم گرفتیم برای دوستداران دنیای گیم و بازی(مخصوصا قدیمی هاشون) به معرفی شخصیت های مورتال کمبت بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

همچنین بخوانید : بهترین بازی های اکشن اندروید سال ۲۰۱۸

 

 

Sub Zero 1

شخصیت های مورتال کمبت - Sob-zero
شخصیت های مورتال کمبت – Sob-zero

Sob-zero یک شخصیت بازی های ویدیویی از مجموعه بازی های مورتال کمبت و یکی از شخصیت های اصلی در اولین بازی مورتال کامبت در سال ۱۹۹۲ است.
نقطه عطف مجموعه ها این است که او تنها شخصیتی است  که در همه بازی های مبارزه ای مورتال کمبت حضور داشته است.
“من رای ندادن را تا زمانی که Sub Zero جایگاهش را از Scorpion در مقام اول پس نگرفته بود نمی پذیرفتم. او بهترین شخصیت با حرکات شگفت انگیز، fatalities( اصطلاح در  سری بازی بازی های مورتال کمبت بمنظور شیوه خاص کشتن حریف) فوق العاده است. در کل از یک شخصیت شگفت انگیز چیزی کم ندارد. اگر کسی لیاقت رتبه اول را داشته باشد آن پادشاه مورتال کمبت، Sub Zero است. هر کسی که میخواهید در تمام مجموعه ها بیاورید و او همه آنها را شکست میدهد. Sub Zero همیشه برنده میشه! FATALITY . کی میتونه نفر بعدی باشه؟
“قوانین Sub Zero نمیتواند فراموش کند که او هم اکنون رهبر قبیله نینجا است.
” اگر توجه کرده باشید، Sub Zero تنها شخصیتی است که خدایان را شکست داده و به تنهایی neatherealm را نجات داده است. او در واقع بهترین شخصیت است، زیرا در داستان خود بعد از بدست آوردن مدالون بسیار قدرتمند شد و خدای یخ Blaze را شکست داد. Sub Zero پیکر خدا را بدست آورد و خدایان عرصه را خشمگین کرد و از زمان به دست آوردن موقعیت خود، دشمنانش تنها شکست را شناخته اند.
پ.ن : به همین دلیل است که Sub Zero در تمام مجموعه های مورتال کمبت بهترین است.
” او fatality فوق العاده ای در مورتال کمبت X داشت.

 

 

scorpion 2

شخصیت های مورتال کمبت - Scorpion
شخصیت های مورتال کمبت – Scorpion

Scorpion یک شخصیت تکراری و گهگاهی رئیس ، از بازی های مبارزه ای دارای حق رای مورتال کمبت ، خلق شده توسط اد بوون و جان توبیاس است. نخستین حضور او در اولین بازی مورتال کمبت است.
” من از دهه ۹۰ طرفدار بازی های مورتال کامبت بودم. برای کسانی که شاید فک کنن که این یک شکست برای والدین است… این تقصیر اونا نیست. من این مشکل رو تو خانواده خودم و بقیه دوستام دیدم. والدینم ترسیده بودند وقتی فهمیدند که اولین بازی مورتال کمبت رو میخاستم. برای جشن هالویین من لباس Scorpion رو پوشیدم . من به مدتها طرفدار Scorpion بودم و پیاپی در هالویین ها لباسش رو میپوشیدم تا زمانی که دیگ بزرگ شدم. یادم میاد فیلمی رو که اقطباس شده بود و در اون بیرون اومدن شمیشراز دستش خیلی بی روح تر از زمانی بود که سلاح به دستش زنجیر شده بود. خب ، هنوز اون شخصیت مورد علاقمه.
“Scorpion تنها دلیلی که مورتال کمبت رو دوست دارم . او بدخو ترین و وحشی ترین شخصیت تاریخ مورتال کمبتو یک جنگجوی بزرگ است اما چیزی که منو شیفته خودش میکنه اینه که برای او هیچکس و هیچ چیز مهم نیست… شخصیتی که در سالهای پیش رو به یاد میمونه! برای کسایی به Scorpion رای نمیدن ۳ کلمه دارم GET OVER HERE!

 

 

 

Raiden 3

شخصیت های مورتال کمبت - Raiden
شخصیت های مورتال کمبت – Raiden

” Raiden نماد کلی رسانه است. او نتها بهترین شخصیت نمادین و قابل شناسایی در رسانه بلکه کل ژانر است. Scorpion فوق العاده است اما هیچی حریف جمله Your momma from L.A.! نمیشه. میتونم بیشتر بگم؟
” او خدای رعد و برق است… او یک خداست… و رهبر دنیای آزاد ، او همیشه آخرین نفر جلو Shao Khan می ایستد که همین ویژگی اونو به بزرگترین و مهمترین شخصیت تبدیل میکنه.
ـ

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی : اعتیاد آورترین بازی های اندروید

kang 4

شخصیت های مورتال کمبت - Liu kang
شخصیت های مورتال کمبت – Liu kang

Liu kang شخصیت داستانی و از شخصیت های اصلی مجموعه بازی های مبارزه ای مورتال کمبت است. او بعنوان یکی از هفت شخصیت های اصلی در نقش راهب شائولین درسال ۱۹۹۲ وارد مسابقات مورتال کمبت شد تا زمین را نجات دهد.
” اون یه قهرمانه.راهی برای شکستش وجود نداره.او چهره مورتال کامبت است.بهترین شخصیت از لحاظ حرکت کردنه و بر اساس bruce lee یک خداست.

 

 

 

 

Reptile 5

شخصیت های مورتال کمبت - Reptile
شخصیت های مورتال کمبت – Reptile

“Reptile براحتی شخصیت موردعلاقه م درکل مجموعه بازی های مورتال کمبت است. او در تمام فیلم ها بهترین مبارزه و بهترین حرکات متقاعد کننده در بازی مانند آب دهان اسیدی، خزنده غول مانند، نامرئی شدن، و بهترین در سر خوردن ، چابکی،و خصوصیات حیوان گرا داشته است. او از لحاظ داستان از بهترین نینجاها است و خدمت او به عنوان یک مدیر ارشد بخاطر شخصیت شیطانی اش دست به دست میشود. بهترین شخصیت در تمام ادوار مورتال کمبت.
” بله من باهات موافقم. اما اون شبیه یک نینجای سبرخونسرده. او همچنین در اولین فیلم دمار از روزگار Liu Kang در آورد. و بعدش بهرحال شکست خورد. بیخیال… قوانین Reptile دیگ!

 

 

 

Johnny Cage 6

شخصیت های مورتال کمبت - Johnny Cage
شخصیت های مورتال کمبت – Johnny Cage

“Johnny Cage یک شخصیت مرگبار در دستان یک بازیکن با تجربه است. از اینکه اونا بدنامیش “nut punch” رو از همه سال های دور در دهه ۹۰ نگه داشتن زمانی که به Goro مشت زد من هنور خندم میگیره.
” هیچکس نمیتونه با یک جفت سایه راحت باشه

 

 

 

 

 

Kitana 7


Kitana یک شخصیت داستانی از رسانه رای آزاد مورتال کمبت است ، جایی که او بعنوان یکی از شخصیت های جدید در بازی های مبارزه ای مورتال کامبت ۲ در سال ۱۹۹۳ معرفی شد. از آن زمان kitana ، در عموم بازی های ویدیویی مجموعه های مورتال کمبت و بقیه رسانه ها ازجمله فیلم و … حضور پیدا کرد.
” فک کنم Kitana ظریف ترین وچابکترین فرد در تمام بازی است
” من Kitana رو به Shang Tesung ترجیح میدم

 

 

Ermac 8

معرفی شخصیت های مورتال کمبت
معرفی شخصیت های مورتال کمبت

” از اولین بازی مورتال کمبت به محض اینکه Ermac رو باز کردم همیشه ازش استفاده کردم و بردم. در آخرین مورتال کمبت چهره جدید و fatality رو دوس داشتم.
” از نظر من اون بهترین بازیکنه… نه تنها قدرتش بلکه حرکات ترکیبیش هم قابل تحسینه… با کیفیت بالا… ما زیادیم… اما شما فقط یکی… من فقط ، Ermac رو دوست دارم…
” در تئوری، یکی از قدرتمندترین شخصیت های مورتال کمبته…

 

 

 

 

Baraka 9

شخصیت های مورتال کمبت - Baraka
شخصیت های مورتال کمبت – Baraka

Baraka یک شخصیت داستانی در مجموعه بازی های مبارزه ای مورتال کمبت است. Baraka در مورتال کمبت ۲ در ۱۹۹۳ بعنوان یک جنگجوی غیرقابل پیشبینی در خدمت امپراتور Outworld, Shao kahn معرفی شد.
” Baraka باحال ترینه، باحال تر از این نمیشه که شمشیر از دستات بیرون بیاد و بلند به حرفیت بخندی
” اگه یاد بگیری چطور از حرکات ترکیبیش و درست بازی کردن باهاش سردربیاری ، Baraka میتونه قدرتمند ترین شخصیت بازی باشه. بازی کردن باهاش خیلی مفرحه و در تمام شخصیت های مورتال باحالترین قیافه رو داره.

 

 

 

Noob Saibot 10

شخصیت های مورتال کمبت - Noob saibot
شخصیت های مورتال کمبت – Noob saibot

Noob saibot یک شخصیت داستانی از مجموعه بازی های مبارزه ای مورتال کمبت است. او درحالی که درسیاهچاله بقیه نینحاها بود بعنوان شخصیت پنهان غیرقابل بازی در مورتال کمبت ۲ عرضه شد اولین انتخاب چهره را در کنسول نسخه بی تهایت مورتال کمبت ۳ انجام داد.
“سیاه و چشم نواز همانند شب…شبح جنگجوی سقوط کرده توسط Quan Chi جادوگر برمیگرده.Sub Zero اصلی بدست Scorpion کشته میشه ، بعد از این که Quan Chi، Scorpion رو فریب میده که باور کنه Sub Zero قبیله و خانواده ش رو قتل عام کرده.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن