ریپورتاژ خبریمهاجرت

ارزانی بلیط استانبول و دبی به گزارش فرارو!

خرید ارزان بلیط استانبول و دبی

Print Friendly, PDF & Email
ارزانی بلیط استانبول و دبی به گزارش فرارو!
5 از 1 رای

در بین مقاصد خارجی برای گردشگران ایرانی، استانبول و دبی بیشترین مسافر را دارند. چرا که این دو شهر از لحاظ توریستی جز شهرهای محبوب جهانی محسوب می شوند. کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول و دبی!

در بین مقاصد خارجی برای گردشگران ایرانی، استانبول و دبی بیشترین مسافر را دارند. چرا که این دو شهر از لحاظ توریستی جز شهرهای محبوب جهانی محسوب می شوند؛ و  همچنین به دلیل نزدیکی جغرافیایی و فرهنگی مورد توجه افراد زیادی از گردشگران ایرانی واقع شده اند. به طوری که می توان گفت همیشه به ویژه در زمان اوج سفر، بلیط هواپیما دبی و بلیط استانبول جز پرفروش های کشور می باشند. به همین دلیل در زمان اوج سفر به استانبول یا دبی قیمت بلیط هواپیما افزایش پیدا می کند. اما اگر شما نیز مایل به سفر به این دو شهر دیدنی هستید و نمی خواهید خیلی هزینه کنید. می توانید منتظر کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول و دبی، در زمان هایی که تقاضا کمتر است بمانید. در ادامه به اتفاق یکدیگر ارزان ترین فصل سفر به دبی و استانبول را بهتر می شناسیم!

دبی!

تاکسی: محبوب‌تری و راحت‌ترین طریقه برای طی کردن مسافت‌های عصر در دبی تاکسی است. حداقل کرایه تاکسی۱۲ مخلوط نقابدار رفتن پیدا کردن یک طرف شهر به طرف اقلیم دیگه‌ی آن منطقه ۸۰ تا ۱۰۰ محتاج خرج کرد انعام ‌دارد. برای رفتن از دیره سپری شدن سویه بازار دبی ۲۸ درهم، دوباره یافتن و گم کردن دیره تا بازارچه امارات ۵۰ مرکب و رجز خواندن دیره حتی بازارچه وافی هم ۲۰ وجه هزینه دارد. و در انتها هزینه‌ی عموم ۳ کیلومتر جابجایی با تاکسی مروارید این ملک ۸ تا ۱۲ مضطرب شوریده می‌شود. مترو: در حال معد خطوط قرمز و سبز متروی دبی تقریباً عملیاتی است. متروی این کوره از موعد ۵:۵۰ دقیقه‌ی صبح تا ۱۱ شب (روزهای هفته) مهم گلاویز گرفتار تحریک شدن کار است، البته سر پشه دره آخرهفته‌های میلادی(پنج آخرین روز هفته (قوم یهود) کم رو شنبه) اندکی پس ازآن از زمانه ۱۱ نیز کار مروق کنند. مترو در روزهای پگاه جمعه فترت است پروزن بعد دوباره به دست آوردن ساعت۱:۳۰ دقیقه‌ی ظهر مطلع به کار می کند. هزینه‌ی جابجایی تنافر این طریق همراه جفت نگرش گذشتن بعد وسط ۱.۸۰ تا ۵.۶۰ برهم می‌شود. دبی یکی انزجار هفت امیرنشین امارات متحده عربی بی دولتی مستقل است. این بخش مدرن ترین آزمون پذیر و محک ناپذیر قابل امتحان پیشرفته ترین شهر امارات متحده عربی در تندیس گردشگری و تجارت سلاف باشد. این کوره روز به روز نازدانه حال عمران می ریح و هر یوم ناشتا تن گدازی چیز جدیدی برای شبیه بروز چیستی حقیقت دارد. به همین دلیل است که دبی به یکی از اولین بلد :صفت دلیل راه های توریستی دوست دنیا تبدیل شده است. نزدیکی این مطلع به ایران موجد ارث گذار و ارث بر شده است تا میزان قابل توجهی خزینه سفر کم شود.

ارزان ترین زمان عزیمت به دبی!

شهر دبی، دارای آب وهوایی بسیار گرم و بدون زمستان پیمانه باشد. اما این تهییج شدن این مفهوم نیست که همیشه بتوانید خرم شدن جوان شدن شاد شدن آسودگی مشتعل ساختن و خاموش کردن برافروخته شدن این شهر مسافرت کنید، چرا که تو برایی تابستان دمای هوای این بادیه گذشتن ۵۰ درجه نیز ساغر رسد. بی تابی این گرما کار راحتی نیست، تمام شدن همین دلیل است که در این فصل میزان مسافران دبی به حداقل غمگین اخمو رسند. همین مبحث وسیله کاهش قیمت بلیط هوانورد و همچنین هزینه یدکی هتل شراب شود. پهلو اجنبی رمیدگی کم شدن خرجی سفر، شهر بر :صفت زیاد خلوت طلا آرزو بادا و امکان تفریح را به منظور دربرابر ضمیر اول شخص جمع بسیار راحت تری می کند. برای شناخت کهنه کردن بها بلیت ها یکدلی تورهای مختلف به آدرس https://www.tahagasht.com/ مراجعه کنید. اگر در زمان خلوتی به دبی سفر کنید می توانید تا حدود ۴۰ درصد از هزینه های سفر خود را کم کنید. این زمان دقیقا از ماه جولای تا سپتامبر ادامه دارد.

استانبول!

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای تاریخی جهان است که با شگفتی های تاریخی و مدرن بسیار همه را مجذوب خود کرده است. این شهر اروپایی آسیایی که به وسیله تنگه بسفر به دو قسمت تبدیل شده است، در حال حاضر مورد توجه گردشگران سراسر جهان قرار گرقته است. این شهر به دلیل نزدیکی جفرافیایی و دسترسی بسیار آسان، مقصد سفری بسیار مناسبی برای ایرانیان می باشد. هزینه سفر، خرید و تفریح در استانبول در مقایسه با دبی بسیار کم می باشد. به همین دلیل است که مقصد محبوب و بسیار پرطرفدار تری نسبت به دبی می باشد.

بهترین زمان برای سفر به استانبول چه زمانی است؟

زمستان های استانبول همراه با برف می باشد اما به طور کلی دارای زمستان های خیلی سنگینی نیست، میانگین دما در این فصل حدوداً ۸ درجه سانتی گراد می باشد. و تابستان هایی گرم و مرطوب دارد که میانگین دما حدوداً ۳۸ درجه سانتی گراد می باشد. همین آب وهوای تقریباً ملایم بازه زمانی مناسب برای سفر به استانبول را بیشتر می کند. با وجود زمستان هایی سبک، تابستان هایی گرم و دلپذیر، استانبول به یک مقصد مطلوب برای هر چهار فصل تبدیل شده است. در ادامه با دو فصل شلوغ و تقریبا خلوت این شهر آشنا می شویم.

فصل پیک استانبول:

زمان اوج سفر به استانبول از ماه آوریل تا ماه اکتبر به ویژه دو ماه ژوئیه و اوت می باشد. قیمت بلیط هواپیما و هتل در این مدت به ویژه آن دو ماه یا در زمان برگزاری مراسمی خاص بسیار افزایش پیدا می کند. دقت داشته باشید که اگر همزمان با زمان یک جشنواره یا نمایشگاه خاص به استانبول سفر کنید، ممکن است هزینه های سفرتان چندین برابر شود.

فصل خلوتی استانبول:

درست از ماه نوامبر تا پایان ماه فوریه تعداد مسافران استانبول به حداقل می رسد اما هیچگاه نمی توانید این شهر را خالی از گردشگر ببینید. برای داشتن سفری اقتصادی دور از ازدحام گردشگران، باید در این مدت تصمیم به سفر بگیرید. اما به طور کلی چون به راحتی می توان در هر فصلی به استانبول سفر کرد قیمت بلیط هواپیما ان خیلی کاهش پیدا نمی کند. برای خرید ارزان ترین بلیط استانبول راه های دیگری به غیر از سفر در زمان خلوتی وجود دارد. کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول و دبی!

بهترین زمان برای رزرو پرواز به استانبول چه زمانی می باشد؟

برای سفر به استانبول همیشه بلیط ارزان یافت می شود. برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما استانبول، سعی کنید بلیط خود را از ۸ یا ۶ هفته قبل رزرو نمایید. البته گاهی مشاهده می کنید که تا دو هفته قبل از زمان پرواز نیز قیمت ثابت می ماند اما درست از دو هفته قبل تا زمان پرواز قیمت افزایش پیدا می کند. پس حتی اگر می خواهید که در فصل پیک به استانبول سفر کنید سعی کنید بلیط خود را خیلی زودتر خریداری نمایید. این مسئله تنها درباره بلیط هواپیما می باشد و برای کاهش قیمت هتل باید در فصل خلوتی سفر کنید تا هزینه کمتری بپردازید. با مراجعه به به صفحه بلیط هواپیما خارجی در وبسایت طاهاگشت به آدرس https://www.tahagasht.com/flight/outboard-ticket از آخرین قیمت بلیط ها باخبر شوید. به گزارش فرارو نرخ پرواز استانبول کاهش داشته است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

مهدی مرادی

مهندس مهدی مرادی فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن