علم و فناوریمعرفی کسب و کار

۱۰ سایت برتر دانلود نرم افزار

بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی

۱۰ سایت برتر دانلود نرم افزارReviewed by مهدی مرادی on Jun 11Rating:
Print Friendly, PDF & Email
۱۰ سایت برتر دانلود نرم افزار
5 از 2 رای

معرفی بهترین سایت های دانلود نرم افزار

قطعا تا به حال برای دانلود نرم افزار های مورد نیازتون با سرچ کردن با سایت های مختلفی آشنا شده اید، ما در این تاپ تن از سلسله تصمیم داریم تا بهترین و بزرگترین وب سایت های فعال دانلود نرم افزار ایرانی را معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

خیلی وقت ها پیش آمده که ما بعد از دانلود یک نرم افزار حجیم در هنگام نصب آن به مشکل برخورده ایم ، و یا بعد از دانلود یک ورژن خاص از نرم افزار کرک آن همراه نرم افزار نبوده و به ناچار در سایت های دیگر به دنبال کرک آن نرم افزار گشته ایم، ما در این لیست به تمامی این جزئیات و حتی سایت هایی که راهنمای نصب و فروم های مخصوص هر نرم افزار را دارن مورد بررسی قرار داده ایم و سعی کرده ایم بهترین آنها را برای معرفی شما آماده کنیم. پس با در ادامه همراه باشید.

 

مطالب مرتبط : بهترین سایت های آموزشی ایرانی

 

۱ – سافت ۹۸

بهترین وب سایت های دانلود نرم افزار
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – سافت۹۸

سافت ۹۸ یکی از بزرگترین و به روز ترین وب سایت های فعال در حوزه دانلود نرم افزار در ایران است. تمامی نرم افزار های قرار گرفته شده بر روی این وب سایت نسخه اصلی و کرک شده نرم افزار ها می باشد و با یک قاطعیت کلی می توان گفت که اکثریت این نرم افزار ها بدون مشکل هستند و قبل از بارگزاری بر روی سرور های این وب سایت تست می شوند. اما با این حال این وب سایت شامل بخش هایی مثل انجمن برای هر نرم افزار به صورت جداگانه و قسمت پرس و پاسخ برای هر نرم افزار است.

این وب سایت معمولا نرم افزار های خود را برای احتمال خرابی ناگهانی و بروز مشکلات برای سرور و یا پایین بودن احتمالی سرعت و پهنای باند، نرم افزار ها را با دولینک(یکی اصلی و دیگری کمکی) ارائه می دهد.

بخش ها و قابلیت هایی که در این وب سایت تعبیه شده امکانات قابل توجهی را در اختیار کاربران قرار می دهد، از جمله این قابلیت ها می توان به قسمت آموزش نصب نرم افزار، آموزش کرک کردن، گزارش خرابی و حتی اعلام سیستم های پیش نیاز برای نصب نرم افزار اشاره کرد.
در این وب سایت برای کسانی که قصد دارن از نسخه های اصلی نرم افزار ها استفاده کنند آموزش و امکان خرید لایسنس نرم افزار های اورجینال نیز داده شده و راه های انجام این کار آموزش داده شده است.
از جمله بخش های دیگر این وب سایت که برای جذب کاربران قرار داده شده ، قسمت درخواست کرک نرم افزار ها می توان اشاره کرد.

۲ – پی سی دانلود

بهترین وب سایت های دانلود نرم افزار
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – پی ۳۰ دانلود

بدون شک پی سی دانلود را می توان پر مخاطب ترین و شناخته شده ترین وب سایت دانلود نرم افزار در ایران دانست. نقشه روان وب سایت و دسته بندی های کامل و جامع آن و همین طور بانک نرم افزاری بزرگ و قوی آن باعث شده که به یکی از بزرگ ترین وب سایت های ایران نه فقط در زمینه دانلود نرم افزار تبدیل شود.

سرعت بالای سرور های این وب سایت باعث شده تا کاربران بدون هیچ مشکلی نرم افزار های خود را با سرعت قابل قبولی بتوانند دانلود کنند.
توضیحات کامل و جامع در مورد هر یک از نرم افزار های بارگزاری شده به کاربران کمک خوبی در انتخاب بهترین نرم افزار برای رفع نیاز خود می کند.
در پی سی دانلود اخرین ورژن نرم افزار ها برای هر سیستم عامل را شما میتوانید دانلود کنید و همین طور با توجه به قابلیت انتخاب نسخه های مختلف نرم افزار (۶۴ یا ۱۲۸ بیتی) و نیز دیگر قابلیت ها مثل راهنمای نصب نرم افزار ها و همین طور گزارش خرابی ها و… در دسترش شما قرار گرفته است.

یکی از معایب این وب سایت را میتوان نداشتن انجمن های پرسش و پاسخ به صورت مجزا برای هر نرم افزار دانست.

 

۳ –  دانلود ها

بهترین وب سایت های دانلود نرم افزار
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – دانلود ها

دانلود ها یکی از وب سایت های قدیمی وبزرگ در زمینه دانلود نرم افزار است که با تعهد در کار و به روز رسانی نرم افزار ها توانسته هر روز کاربران بیشتری را جذب خود کند. به روز بودن نسخه های نرم افزار ها در کنار لیست نسخه های قدیمی آنها یکی از ویژگی های خوب این وب سایت به شمار می رود.
وجود دسته بندی ساده و روان و همچنین فایل های راهنمای هر نرم افزار به صورت جداگانه نیز از ویژگی های خوب این وب سایت به شمار می روند.
این وب سایت یک انجمن بسیار قوی و دسته بندی شده برای نرم افزاری خود دارد که به کاربران در رفع مشکلات احمتاللی پیش آمده برای آنها کمک میکند.
دانلود ها علاوه بر دانلود نرم افزار دانلود کتاب های دیجیتال و… را برای کاربران خود فراهم کرده است.

با توجه به تعداد بالای کاربران این وب سایت و تک لینکی بودن دانلود ها گاها کاربران در این وب سایت با مشکل افت سرعت دانلود مواجه می شوند.

۴ – سرزمین دانلود

بهترین وب سایت های دانلود نرم افزار
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – سرزمین دانلود

سرزمین دانلود یکی از بزرگترین و قدیمی ترین وب سایت های فعال در زمینه دانلود نرم افزار است. وجود بخش آموزشی در کنار بخش دانلود نرم افزار ها یکی از ویژگی های خوب این وب سایت به شمار می رود.توضیحات کامل نرم افزار ها و فایل های راهنما ئر کنار هر نرم افزار و همچنین آموزش نصب آنها در کنار یکدیگر این وب سایت را کامل کرده است. محیط کاربری ساده و روان این وب سایت در کنار فهرست بندی هوشمندانه آن باعث شده که کاربران به راحتیی بتوانند نرم افزار های مورد نیاز خود را در سایت جست و جو کنند.
همچنین وجود بخش بازی های گوناگون برای دانلود و نیز بخش سرگرمی ها از دیگر ویژگی های خوب این وب سایت هستند.

این وب سایت یک بخش vip  دارد که شما می توانید با ثبت نام و پرداخت هزینه آن از ویژگی هایی به خصوص آن مثل مقالات تخصصی و… آن بهرهمند شوید.

این وب سایت فاقد انجمن پرسش و پاسخ است.

 

۴ – پی سی ورلد

بهترین وب سایت های دانلود نرم افزار
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – پی سی ورلد

وب سایت پی سی ورلد با استفاده از سرور های خصوصی و پیشرفته و با سرعت بالا و هم چنین به روز نگه داشتن نرم افزار های خود به یکی از بزرگترین سایت های دانلود نرم افزار در ایران تبدیل شده است.
انجمن پرسش و پاسخ بسیار قوی و کامل و مرتبط با نرم افزار ها، وجود نسخه های مختلف برای سیستم عامل های مختلف، توضیحات کامل نرم افزار و راهنمای نصب و فایل های آموزشی در کنار هر نرم افزار از ویژگی های خوب این وب سایت دانلودی به شمار می روند.
بانک بسیار قوی و جامع نرم افزار های پی سی ورلد در کنار محیط کاربری ساده و روان و جست و جوی قوی سایت برای کاربران در هر چه راحت تر یافتن فایل مورد نظر نیز از مزایای خوب این وب سایت است که باید به آن اشاره کرد.

 

۵ – پاتوق یو

بهترین وب سایت های دانلود نرم افزار
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – پاتوق یو

وب سایت پاتوق یو نیز یکی از قدیمی های این حوزه است که واقع توانسته در راستای شعار خود(متنفاوت دانلود کنید تا متفاوت باشید) نسبت به رقبای خود در این حوزه متفاوت عمل کند.
دانلود مستقیم نرم افزار های  به صورت رایگان و از سرور های اختصاصی داخل ایران و همچنین محیط کاربری بسیار روان و دسته بندی هدفمند از قابلیت های منحصر به فرد این وب سایت می باشد.
از دیگر ویژگی های این وب سایت می توان به راهنمای کامل نصب نرم افزار ها و فایل های راهنما و توضیحات جامع در مورد نرم افزار ها و کارایی آنها در کنار هر نرم افزار اشاره کرد.

بخش دانلود موزیک و فیلم و بازی های گوناگون نیز از ویژگی هاییست که باعث متمایز شدن این وب سایت از رقبا می شود.

 

۶ – سافت گذر

بهترین وب سایت های دانلود نرم افزار
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – سافت گذر

سافت گذر را میتوان یکی از بزرگترین و غنی ترین دانشنامه های نرم افزاری ایرانی دانست.وجود جست و جوی پیشرفته و بسیار قوی برای کاربر های مختلف درکنار به روز بودن تمامی دسته های نرم افزاری آن وجود انجمن پرسش و پاسخ قوی سایت، و همچنین تنوع در فایل ها(از نرم افزار تا بازی و کتاب ها الکترونیک و فیلم و موسیقی و…) و همچنین راهنمای نصب و راهنمای نرم افزار ها همگی از ویژگی های بارز این وب سایت به شمار می روند.

با توجه به نرم افزار هایی که سافت گذر در سایت خود قرار داده میتوان به راحتی فهمید که هدف این سایت تبدیل شدن به یک مرجع کامل نرم افزاری نیست و سعی دارد بهترین نرم افزار ها را در هر رده انتخاب کرده و قرار دهد و برای نرم افزار هایی که قابلیت نمایش نسخه آزمایشی دارد این بخش را تعبیه کرده است و در غر این صورت سعی کرده عکس های جامعی از محیط های این نرم افزار ها در اختیار کاربران وخد قرار دهد.

 

۷ – دانلود فارسی(download.ir)

برترین های سایت های دانلود ایرانی
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – دانلود فارسی

دانلود فارسی نیز یکی دیگر از وب سایت های فعال در این حوزه است که با بانک قوی و بزرگ نرم افزار های خود توانسته به یکی از وب سایت های بزرگ ایرانی تبدیل شود. قسمت گالری تصاویر(از محیط های کاربری) برای هر نرم افزار که در این سایت تعبیه شده در کنار توضحات جامع و کاربردی در مورد هر یک از نرم افزار ها و وجود فایل های راهنمای کاربری و راهنمای نصب و انجمن پرسش و پاسخ برای شرکت در بخش تعاملی با کاربران همگی از قابلیت های این وب سایت هستند.
یکی از ویژگی های دیگر این وب سایت امکان خرید نرم افزار ها به جای دانلود آن هاست که برای کاربرانی که امکان دانلود فایل های حجیم را ندارند، این قسمت پیش بینی شده است.

 

۸ – آسان دانلود

برترین های سایت های دانلود ایرانی
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – آسان دانلود

آسان دانلود یکی از پایگاه های دانلودی بزرگ ایران است که علاوه بر فعالیت در حوزه های دانلود نرم افزار بخش های دیگری مانند دانلود فیلم و سریال دارد.به روز بودن بانک نرم افزاری این وب سایت و همچنین وجود فایل های راهنما و توضیحات جامع نرم افزار ها را می توان از ویژگی های بارز این پایگاه دانست. این وب سایت بر خلاف اکثر رقیبان خود در این حوزه فاقد انجمن پرسش و پاسخ است.

 

۹ – میهن دانلود

برترین های سایت های دانلود ایرانی
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی – میهن دانلود

وب سایت میهن دانلود با بانک جامع نرم افزار های خود و محیط کاربری و جذاب خود یکی از بزرگان وب سایت های حوزه دانلود فایل و نرم افزار می باشد.
بانک این وب سایت علاوه بر نرم افزار های جامع شامل کتاب های الکترونیکی، فیلم و سریال، موسیقی و بازی نیز می شود.
راهنما و توضیحات جامع هر نرم افزار به دو زبان انگلیسی و فارسی در این وب سایت در اختیار کاربران قرار داده شده است.این وب سایت برای برخی نرم افزار های خود فیم های آموزشی نیز قرار داده است.
انجمن قوی و جامع این وب سایت از دیگر ویژگی های این وب سایت به شمار می رود.

 

۱۰ – آسیا دی ال

برترین های سایت های دانلود ایرانی
بهترین سایت های دانلود نرم افزار ایرانی آسیا دی ال

آسیا دی ال را می توان یک شبگه اجتماعی تخصصی برای دانلود دانست.این وب سایت با در اختیار قرار دادن نرم افزار های به روز و آخرین نسخه در حوزه های مختلف(حوزه های تخصصی مثل ریاضیات و…) یکی از فعلین در حوزه دانلود است.
این وب سایت بخش های دانلود موسیقی و فیلم را نیز برای علاقمندان این زمینه تعبیه رده است.
این وب سایت بر خلاف دیگر رقیبان خود فاقد فایل های آموزشی و انجمن پرسش و پاسخ برای نرم افزار های خود است.

 

همچنین پیشنهاد می شود بخوانید : بهترین وب سایت های خرید و فروش کالای دست دوم ایرانی

برچسب ها
نمایش بیشتر

مهدی مرادی

مهندس مهدی مرادی فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر.

نوشته های مشابه

‫9 نظرها

  1. ممنون دوست عزیز از اینکه نظرتون رو در مورد بهترین سایت های دانلود ایران ما با در اشتراک گذاشتید.

 1. سلام به دوستان عزیزچن سوال دارم خواهش میکنم برام وقت بذارین واگر جواب سوالی رو ندونستید برام بگردین و پیداش کنین
  من تازه وارد هستم و از اینترنت و وب واینجور چیزام چیز زیادی نمی دونم یا بهتر بگم هیچی در فاست ها یا همون سایت های قطره ای ارز ذیجیتال کسب درآمد می کنم و درآمدش خیلی کمه و اگه شما عزیزان کمکم کنین درآمدم بیشتر میشه
  سوالم این کوتاه کننده های لینک که روز به روز زیادتر میشن رو می خوام دور بزنم از افزونه های کروم زیادی استفاده کردم که فقط این دوتا
  adf.ly KILLER , Universal Bypass
  بعضی هاشو دور زد بازم سرچ کردم تا به افزونه اسکریپ مانکی رسیدم اونم با خیلی اسکریپ هاش نصب کردم ولی اصلا جواب نداد موندم چیکار کنم خیلی سرچ کردم از چندین سایتم پرسیدم ولی کسی راه حلی برام نگفته بی زحمت کمکم کنین از شر این کوتاه کننده های لینک راحت بشم
  اینم نمونه یک فاست که باید روی کوتاه کننده لینک کلیک کنم و که وقتم رو هدرمیده
  dutchycorp.space / doge

 2. توی سایت های کسب درآمد و فاست ها استفادره از چیز پی ان و اینجور چیزا رو توسط سرویس های تشخیص چیز پی ان تشخیص میدن و بلاکم می کننند نمونه اش این سایت iphub که فکر کنم مال github باشه تخیص میده مینویسه your ip block from iphub خیلی هم سرچ کردم و از چندین سایتم پرسیدم ولی هنوز کسی راه حلی برام پیدا نکرده از شما عزیزان می خوام برام راه حل شو بگین
  میتونین توی خود iphub تست کنین یا توی این فاست
  dutchycorp.space/doge

 3. من از همه سایت هایی که گفتید دانلود کردم.از همشون راضیمولی به نظرم سایت یاس دانلود هم می تونست جز این لیست باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن