علم و فناوری

مقایسه خدمات شرکت های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در ایران

از کجا اینترنت بگیریم؟بهترین اینترنت پرسرعت در ایران؟

اینترنت پرسرعت یا همان adsl فناوری برقراری ارتباط پرسرعت و دائم با دنیای اینترنت از طریق تلفن به صورت هم زمان و بدون قطعی تلفن است.

این روش ارتباطی با توجه به ویژگی های خاص خود و با داشتن تنها یک مودم و خط تلفن ما را قادر به برقراری ارتباط با اینترنت میکند.

امروزه با توجه به گستردگی شرکت های خدماتی و تعدد آنها و همچنین خدمات متنوع و گسترده این شرکت ها یکی از دغدغه های کاربران adsl انتخاب شرکت سرویس دهنده مناسب است.

ما در این نوشته قصد داریم تا 5 شرکت  ارائه دهنده اینترنت پرسرعت و خدمات آنها را برای انتخاب هرچه بهتر شما با یکدیگر مقایسه کنیم.

ما در این پست همواره اخرین تعرفه ها را به روز در اختیار شما قرار خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.

شرکت مخابرات :

شرکت مخابرات یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده های اینترنت پر سرعت در ایران است.جشنواره ها و تعرفه های خوب این شرکت یکی از دلایل جذب و نگه داری مشتری است.

پارس آنلاین :

پارس آنلاین همیشه در تلاش بوده تا با تعرفه های به صرفه و ارزون و همین طور جشنواره های خوبش و از همه اینا مهم تر در نظر گرفتن سبک و نحوه استفاده اینترنت مشتریای خودش تو جذب و کسب رضایت پیشگام باشه.

صبا نت :

صبانت به قول شعار خودش با تعرفه های منصفانش و طرح منصفانش یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده برای کسانی هست که حد مصرف خودشون رو در یک بازه مشخص دارن.

آسیاتک :

آسیاتک از قدیمی ترین و بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت adsl در ایران است.این شرکت با راه اندازی کمپین ها و باشگاه های خود یکی از ارائه دهنده های پرسرعت محسوب می شود.

شاتل:

شاتل با خدمات و پشتیبانی های خود هر ساله در کسب جوایزی مثل حمایت از مصرف کنندگان و… پیشرو بوده و یکی از مشتری مدارترین شرکت های خدمات رسان adsl است.

در جداول زیر میتوانید تعرفه های مختلف پر طرفدار هر شرکت را با یکدیگر مقایسه کنید.

سرعت 512 کیلو بیت بر ثانیه :

adsl

سرعت 1mb :

adsl

سرعت 2mb :

adsl

سرعت 3mb :

adsl

سرعت 4mb :

adsl

سرعت 8mb :

adsl

سرعت 16mb :

adsl

 

 

سلسله را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلسله را در تلگرام دنبال کنید
Follow by Email
سلسله را در اینستاگرام دنبال کنید
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

2 thoughts on “مقایسه خدمات شرکت های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در ایران”

  1. من از فراهوش دنا در شیراز اینترنت دارم. اینترنت حجمی که گذاشتن سرعتش واقعی نسیت و کمتر از چیزی که اعلام شده و نسبت به تعرفه های معمولی بسیار قطعی دارد. من که اصلا راضی نیستم.

    1. معمولا این تعرفه ها به این صورت است که یک هشتم اون سرعتی که در اختیار قرار دادن در دسترس شماست و از طرفی هم با توجه به میزان مصرف شما و افزایش این مقدار از سرعت شما کاسته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلسله را در تلگرام دنبال کنید
Follow by Email
سلسله را در اینستاگرام دنبال کنید
بستن